Komentáře

BRUŠPERK DĚVČATA - BRUŠPERK B

V tomto zápase byla už znát trochu unava, ale bojovalo se do posledního písknutí. Děvčata nám vstřelila první gól v polovině prvního poločasu, kdy opět obrana nechala střílet ze vzdálenosti 15 metrů. Blížil se pomalu konec poločasu a krásnou akcí jednoho hráče se podařilo vyrovnat. V druhém poločase se bojovalo na obou stranách, ale děvčata byla štastnější a zvedli skóre na konečných 2:1. My jsme už nevyužili ani prázdné brány kdy jsme mohli vyrovnat.

JISTEBNÍK - BRUŠPERK B

BR: Radkovský HR: Fiala, Buksa, Rimmel, Coritár, Zamazal, Kuchař

Náš první soupeř na jaře. První minuty utkání jsme se hledali na hřišti. Nikdo nevěděl, že už začal zápas. Po pěti minutách se kluci trochu probudili a po vybojovaném rohu se prosadili. A hned jsme usli na vavřínech, rozehrávka, nahrávka a gól. Stav 1:1 a můžeme začít od začátku. Načtěstí to dlouho netrvalo a do konce poločasu jsme zvedli skóre na 1:4. V druhém poločase po dvou chybách našich obránců soupeř snížil na 3:4. A dokonce i vyrovnat na 5:5. Do konce utkání zbýval krátky čas ,s kterým jsme se dokázali poprat v náš prospěch a přidali ještě dva góly. Celkem 5:7.